Hotel QUEEN NELLY

Project
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
CK Quattro
Destinace:
Primorsko
Odletová místa:
Praha, Brno, Ostrava
Strava:
All inclusive
Počet dnů:
8
Pláž:
250 m
Letiště:

Popis hotelu

Poloha

Hotel Queen Nelly je jedním z nejlepších hotelů v Primorsku, nachází se cca 250 m od severní pláže v klidné části letoviska, ale nedaleko centra (cca 500m). V pěší dostupnosti je i místní aquapark.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor na recepci (za poplatek), směnárna, hlavní vnitřní klimatizovaná restaurace, venkovní restaurace s terasou, bar u bazénu, dětské hřiště, fitness centrum, stolní tenis, kulečník, Wi-Fi, rozlehlý venkovní sladko-vodní bazén s hydro-masážními tryskami a oddělenou dětskou částí. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Strava

All inclusive formou bufetu. Snídaně (8.00-10.00), pozdní snídaně (11.00-12.00) - toasty, pečivo, sendviče, ovoce a další, obědy (12.30-14.00), odpolední svačina (15.00-16.00) - toasty, sendviče, pizza, koláče a jiné dezerty, večeře (18.00-20.00) formou bufetu. V bazénovém baru jsou zdarma od 10.00 do 22.00 nápoje místní produkce - pivo, víno, gin, brandy, vodka, whisky a nealkoholické nápoje - káva, čaj, cola, fanta, tonic, sprite, různé druhy džusů, minerálka a různé koktejly.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, telefonem, balkonem a koupelnou se sprchovým koutem (k dispozici fén) a WC. Za poplatek minibar.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek.

Pláž

Rozlehlá písečná severní pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo možnost využití vlastních slunečníků a lehátek. Široká nabídka vodních sportů (plážový volejbal, šlapadla, skútry, vodní lyže, surfy, banán, rogalo) za poplatek. Možnost občerstvení v plážových barech.


Vyberte si termín vaší dovolené

Datum Odlet/Přílet Strava Cena SLEVA
Datum Odlet/Přílet Strava Cena SLEVA
Datum Odlet/Přílet Strava Cena SLEVA

Cena zahrnuje

8x ubytování, All inclusive, leteckou přepravu se společností SmartWings, letištní a bezpečnostní taxy včetně letištní asistence, palivový příplatek, transfer z letiště do místa pobytu a zpět, místní poplatky, služby stálého delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna zájezdu - 25 Kč na osobu/den

Fakultativní výlety: Nabídka výletů

Přidat hodnocení

CK Quattro Vám nabízí letecké zájezdy do slunného Primorska v Bulharsku.
Vybrat si můžete ze 3 destinací: Hotel Belitsa, Villa Romana nebo penzion Diamant.

Kontakt

CK QUATTRO

Hana Krausová
+420 773 106 502
info@ckquattro.cz
http://www.ckquattro.cz