Popis penzionu Diamant

Poloha

Velmi oblíbený penzion rodinného typu je umístěn v klidnější části letoviska asi 8-10 minut chůze od severní nebo jižní pláže, vzdálenost od hlavní obchodní třídy přibližně 5-7 minut chůze.
Penzion má menší vnitřní restauraci s barem a navazující stylovou venkovní krytou terasu se stoly a židlemi. V restauraci je možnost WiFi připojení zdarma. Ve vzdálenosti asi 100 m jsou tenisové kurty s umělým povrchem a cca 300 m je místní aquapark.
S majitelem penzionu je možné se dohovořit česky
.

Ubytování

Zajištěno ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech. V restauraci možnost Wi-Fi připojení zdarma.

Strava                        

Snídaně formou švédských stolů nebo polopenze. Večeře výběr z menu.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj je vybaven kabelovou televizí, ledničkou, varnou konvicí s příslušenstvím, balkonem a koupelnou se sprchou, WC a fénem. Možnost přistýlky.
Čtyřlůžkový apartmán
se skládá ze dvou samostatných pokojů, do kterých je vstup z předsíňky, která je vybavena lednicí a varnou konvicí s příslušenstvím. Každý z obou pokojů je vybaven kabelovou televizí. Koupelna se sprchou, WC a fénem je u čtyřlůžkových apartmánů v předsíni a je vždy pro oba pokoje společná stejně jako balkon. 

Pláž

Letovisko má dvě rozlehlé pláže, severní a jižní, s velmi jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Na obou plážích široká nabídka vodních sportů, plážové masáže, občerstvení, plážové bary.

Celkové Hodnocení

5/5

Hodnocení

5.00
/ Alois Sova
5.12.2019 S CK QUATTRO jezdím každý rok, někdy i 2x za sezónu a jsem spokojen. Penzion je velmi příjemný i pan majitel a zbytek personálu. Můžu doporučit všem, kteří vyhledávají klidnější dovolenou.
5.00
/ Pavlína Nevrlá
5.12.2019 Super hotel, výborné jídlo, příjemný personál, není co vytknout.... Super dovolená i služby CK QUATTRO.
5.00
/ David
5.12.2019 Můžu všem jen doporučit určitě se vrátíme....
5.00
/ Eva Tichá
9.9.2018 Velmi příjemná dovolená ve Ville Romana,vkusně a účelně zařízený pokoj který velmi pečlivě každý den uklízeli, jako plusy,bych uvedla opravdu kousek k moři.Vyzdvihuji přístup ck - majitelky paní Krausové která navštěvovala hosty a ptala se na pobyty a spokojenost /to se mi ještě nestalo/ a velmi to cením.Snídaně byly rozmanité a personál milý a usměvavý.PROSTĚ NENÍ CO VYTKNOUT! Celkově od vyřízení smlouvy ,organizace,rychlost a milý přístup nelze hodnotit jinak než NA -VÝBORNOU!!!
5.00
/ Jaroslav Skalička
29.8.2018 Ubytování i strava velmi dobré. Čistý hotel blízko u moře. Jídla i pití víc než jsme dokázali sníst a vypít. Velmi příjemný je hotelový bazén. Celkově velká spokojenost s dovolenou. Příjemným překvapením bylo zajištění večeře, i když jsme přijeli pozdě večer. Obsluha milá a pozorná.
5.00
/ Marian
12.8.2018 Top dovolená. Nelze nic vytknout. Doporučujeme.
5.00
/ Petra Mlýnková
30.7.2018 Moc děkujeme za krásnou dovolenou v rodinném penzionu Diamant
5.00
/ Věra Přečková
21.8.2017 Super, mohu jen doporučit. Rodinná atmosféra, velmi příjemný ,,pan domácí" i zbytek jeho týmu. Primorsko i okolí nabízí spoustu zajímavostí, vyžití i klidu. Určitě se tam zase nekdy vrátím
5.00
/ Petr Ondrušek
27.7.2017 Kdo má rád příjemné a přátelské prostředí, tak je na správném místě. Bezchybná obsluha v restauraci s výběrem jídla na přání, ubytování na úrovni, za zábavou kousek, ... Dovolená jak má být, chce to prostě jenom zkusit. Vlastní zážitek je víc než několik řádků. Dávám 5* :-)
5.00
/ Iva a Lorek Čermákovi
24.7.2017 Dovolená v tomto rodinném penzionu neměla vůbec žádnou chybu.Vše perfektní,prostě NÁDHERA .Všem kdo se o naši dovolenou tak krásně postaral (CK QUATTRO,BORIS,KIRIL,) moc a moc DĚKUJEME. 5 hvězdiček a více si všichni zaslouží.
5.00
/ Marcela a Martin Malíkovi
17.7.2017 SUPER dovolená :) Penzion čistý a útulný, majitel Kiril je velice milý, vstřícný a ochotný, výborná byla také Borisova kuchyňe. Pláž i moře čisté. Celkově jsme byli velice spokojeni. Tímto děkuji Ck Quattro, Kirilovi i Borisovi za SKVĚLOU dovolenou.
5.00
/ Lenka,Petr a Jakub Kořínkovi
15.7.2017 Známí nám básnili o dokonalé dovolené v Bulharsku a tak jsme to letos zkusili i my. Vybrali jsme si penzion Diamant a bylo to nejlepší rozhodnutí za posledních pár let. NAPROSTO BÁJEČNÁ DOVOLENÁ!!! Majitel Kiril, kterému jsme hned druhý den říkali " zlatíčko", byl tak milý a ochotný,že jsme si připadali jako doma. Útulný a čistý pokoj, pěkná koupelna, dobré jídlo a pohodová terasa.... Moře čisté a pláže super.Co chtít víc? Vřele doporučujeme a litujeme jen jedné věci - že v tomto hodnocení není 6 hvězdiček,protože bychom je Kirilovi a Borisovi ROZHODNĚ dali !!!!!! :-) Děkujeme za vše !
5.00
/ Julie Cinert
8.7.2017 Poprvé jsem jela s dítetem ne do hotelu s all-in, ale do penzionu se snídaní. Nakonec se o nás starali líp než u babičky :-). Majitel Kiril mluví perfektně Česky a žádné přání pro něj není překážkou. Další majitel Boris je táké velmi milý,vaří dobře i rád poradí. Já i malá (7let), jsme byli nadmíru spokojeni a za vše můžou hlavně tito dva pánové, kterým tímto ještě jednou děkuji za krásnou dovolenou. Šešla se i dobrá parta. Pláže jsou vhodné pro děti jižní vyloženě, severní i pro větší. Určitě si nenechte ujít místní palačinky :-).
5.00
/ Ladislava Schröderová
7.7.2017 Krásná dovolená :-) Doporučuji všem,kdo chce rodinné prostředí..personál skvělý,dávám pět hvězdiček. Určitě se tam vrátíme.Děkujeme za vše :-)
5.00
/ Karel Janoušek
24.6.2017 Příjemné prostředí, majitelé vstřícní a ochotní, dovolená podle mých představ.

Přidat hodnocení

CK Quattro Vám nabízí letecké zájezdy do slunného Primorska v Bulharsku.
Vybrat si můžete ze 3 destinací: Hotel Belitsa, Villa Romana nebo penzion Diamant.

Kontakt

CK QUATTRO

Hana Krausová
+420 773 106 502
info@ckquattro.cz
http://www.ckquattro.cz